Maç Bitti Sosyal Medyada F.Bahçe-G.Saray Savaşı Çıktı

Başlık: Fenerbahçe-Galatasaray Arasında Sosyal Medyada Sert Atışma!

Fenerbahçe-Alanyaspor maçının ardından beraberlikle sonuçlanan karşılaşma, Galatasaray’ın sosyal medya hesabından yapılan bir paylaşımla gerginlik yarattı. Galatasaray’ın “Kırmızı kartlara kör bir hakem, komik bir penaltı…” ifadeleriyle paylaştığı yazıya, Fenerbahçe’nin sosyal medya hesabından sert bir yanıt geldi.

Galatasaray’ın paylaşımında, “Skandal hakem kararlarıyla şampiyonluğu emeklilik ikramiyesi olarak verme operasyonunuz gerçekleşmeyecek, baskıya boyun eğenlere rağmen hak eden kazanacak!” ifadelerine yer verildi. Bu paylaşımı alıntılayan Fenerbahçe ise sert bir açıklamayla karşılık verdi.

Fenerbahçe’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Kör hakemleri, komik penaltıları, yıllarca konuşulan skandal hakem kararlarını ve tiyatro maçları en iyi bilen; kurgu şampiyonluklarıyla futbol tarihine kazınan, dualarla himmetlerle ayağa kaldırılan kulübe notumuz; ‘Kişi kendinden bilir işi…’ Bu sezon saha içi saha dışı kurgularınız tutmayacak; algı, manipülasyon ve yalanlar değil hak eden kazanacak, Fenerbahçe şampiyon olacak.” ifadeleri kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x